Jest mi niezmiernie miło zaprosić Państwa do odwiedzenia naszych stron internetowych, na których pragniemy zaprezentować wszechstronnie gminę Stoczek oraz ważniejsze epizody z jej historii. Mam nadzieję także, że wirtualna wędrówka po serwisie internetowym zachęci Państwa do rzeczywistego odwiedzenia naszej gminy.

Rządowe Centrum Legislacji

Wersje elektroniczne:

A A A

III Turniej Piłki Ręcznej o Puchar Wójta Gminy Stoczek

7 kwietnia o godz. 10:00 jak co roku odbył się już po raz trzeci Turniej Piłki Ręcznej o Puchar Wójta Gminy Stoczek. Do turnieju w Stoczku przystąpiło 5 zespołów z całego Mazowsza. Jako system rozgrywek turnieju obrano schemat "każdy z każdym". Mecze trwały 2x13 min.

Klasyfikacja końcowa Turnieju wygląda następująco:

1. Drużyna Zabawy i Kultury Warszawa

2. UKS NIKE Ciechanów

3. NLO Stoczek

4. Absolwent Stoczek

5. UKS Pogoń Prus Siedlce.

Wszystkie drużyny obdarowane zostały przez Wójta Gminy pucharami oraz medalami ze pierwsze 3 lokaty. Królem Strzelców Turnieju został Makowski Marcin z Warszawskiej drużyny. Zdobył on 26 bramek. Najlepszy bramkarzem turnieju został natomiast Łukasz Oniśk - Absolwent Stoczek. Pamiątkowe statuetki odebrali również poszczególni szczypiorniści z każdej drużyny.

Przebieg Turnieju był bardzo emocjonujący i wyrównany. Do samego końca nie było wiadomo kto będzie jego zwycięzcą. Podczas całego dnia wszyscy obecni mogli się posilić słynnym już w Stoczku żurkiem i tostami. Przygotowany został również bufet z napojami gorącymi i słodkościami.

Gorące podziękowania kierujemy do Pana Wójta- Mieczysława Wójcikia oraz NLO w Stoczku- organizatorów turnieju.Dziękujemy również za wsparcie sponsorom: