Jest mi niezmiernie miło zaprosić Państwa do odwiedzenia naszych stron internetowych, na których pragniemy zaprezentować wszechstronnie gminę Stoczek oraz ważniejsze epizody z jej historii. Mam nadzieję także, że wirtualna wędrówka po serwisie internetowym zachęci Państwa do rzeczywistego odwiedzenia naszej gminy.

Rozlicz PIT w gminie Stoczek, wspieraj lokalnie>>

Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

A A A

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Koszykowej Dziewczyn!

W środę 25 listopada 2015 r. w Sadownem odbyły się zawody powiatowe w piłkę koszykową dla dziewcząt. W zawodach uczestniczyło 7 zespołów, utworzono z nich 2 grupy. Pierwszą 4 zespołową: Stoczek, Węgrów, Kamionna i Miedzna, drugą 3 zespołową: Liw, Łochów, Sadowne.

Pierwszy mecz Stoczek - Kamionną nasze dziewczyny wygrały 16:1. W drugim meczu dziewczyny z gimnazjum w Stoczku zmierzyły się z Węgrowem i wygrały 18:6. Trzeci mecz zagrałyśmy z Miedzną po zaciętej walce zwyciężyłyśmy wynikiem 7:6, awansując do półfinału. W meczu półfinałowym zagraliśmy z gimnazjum Łochów, po pierwszej połowie prowadziłyśmy wynikiem 6:2, mecz zakończył się naszym zwycięstwem z wynikiem 16:12. Tym sposobem przeszłyśmy do finału. Ostatni mecz o pierwsze miejsce grałyśmy z Liwem, pierwszą połowę zakończyłyśmy wynikiem 6:2 natomiast finał skończył się z przewagą dwóch punktów dla naszej drużyny wynikiem 8:6. Zwycięstwo w turnieju, a tym samym zajęcie pierwszego miejsca daje dziewczętom możliwość dalszego współzawodnictwa w zawodach na szczeblu regionalnym.

Gratulacje dla całego zespołu, który grał w składzie: Sandra Gwizdon, Weronika Grzybowska, Natalia Ojdana, Dominika Ojdana, Dominika Kalbarczyk, Sylwia Wronek, Patrycja Zadrożna, Karolina Wierzba, Klaudia Ogonowska, Aneta Dobosz, Sandra Mazurek. Trener drużyny: Jakub Wielądek.

Data publikacji: 4 grudnia 2015r.

Źródło: Gimnazjum im. Wł. St. reymonta w Stoczku

Wprowadzenie: Administrator