Powitanie Wójta Gminy Stoczek

Wójt Gminy Stoczek

Jest mi niezmiernie miło zaprosić Państwa do odwiedzenia naszych stron internetowych, na których pragniemy zaprezentować wszechstronnie gminę Stoczek oraz ważniejsze epizody z jej historii. Mam nadzieję także, że wirtualna wędrówka po serwisie internetowym zachęci Państwa do rzeczywistego odwiedzenia naszej gminy.

Rządowe Centrum Legislacji

Wersje elektroniczne:

Pliki "cookies" na stronie www.stoczek.net.pl

Strona www.stoczek.net.pl korzysta z plików "cookies". Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza ich akceptację.

Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce klikając w ten link

A A A

Rada Gminy VII-tej Kadencji

Rada Gminy Stoczek VII Kadencji

  1. Zbigniew Kłusek - Przewodniczący Rady Gminy
  2. Józefa Wanda Jednorałek - Wiceprzewodnicząca Rady Gminy
  3. Marcin Borowy
  4. Andrzej Choromański
  5. Mirosław Dąbrowski
  6. Dariusz Gmur
  7. Agata  Gołębiewska
  8. Piotr Kacprzyk
  9. Arkadiusz Kłos
  10. Paweł Kobyliński
  11. Edyta Kuta
  12. Jarosław Maleszewski
  13. Krystyna Michalik
  14. Marian Ojdana
  15. Mirosław Pietraszewski

 

Składy Komisji Rady Gminy:

 

Komisja Rewizyjna

  1. Edyta Kuta - Przewodnicząca Komisji
  2. Mirosław Dąbrowski - członek Komisji
  3. Marian Ojdana - członek Komisji


Komisja Budżetu i Finansów

  1. Agata Gołębiewska - Przewodnicząca Komisji
  2. Paweł Kobyliński - członek Komisji
  3. Jarosław  Maleszewski - członek Komisji
  4. Mirosław Pietraszewski - członek Komisji
  5. Krystyna Michalik - członek Komisji
  6. Marcin Borowy - członek Komisji
  7. Andrzej Choromański - członek Komisji
  8. Piotr Kacprzyk - członek Komisji


Komisja Rolnictwa i Rozwoju Gospodarczego

  1. Paweł Kobyliński - Przewodniczący Komisji
  2. Edyta Kuta - członek Komisji
  3. Piotr Kacprzyk - członek Komisji
  4. Mirosław Dąbrowski - członek Komisji
  5. Krystyna Michalik - członek Komisji
  6. Jarosław Maleszewski - członek Komisji
  7. Zbigniew Kłusek - członek Komisji


Komisja Spraw Społecznych i Obywatelskich oraz Spraw Samorządu Terytorialnego

  1. Marcin Borowy - Przewodniczący Komisji
  2. Andrzej Choromański - członek Komisji
  3. Józefa Wanda Jednorałek - członek Komisji
  4. Agata Gołębiewska - członek Komisji
  5. Mirosław Pietraszewski - członek Komisji
  6. Arkadiusz Kłos - członek Komisji
  7. Dariusz Gmur - członek Komisji
  8. Marian Ojdana - członek Komisji