Jest mi niezmiernie miło zaprosić Państwa do odwiedzenia naszych stron internetowych, na których pragniemy zaprezentować wszechstronnie gminę Stoczek oraz ważniejsze epizody z jej historii. Mam nadzieję także, że wirtualna wędrówka po serwisie internetowym zachęci Państwa do rzeczywistego odwiedzenia naszej gminy.

Rządowe Centrum Legislacji

Wersje elektroniczne:

A A A

TRZECIE MIEJSCE LICEALISTÓW W PIŁCE SIATKOWEJ

W dniu 27.03.2018 r. na hali sportowej Ogólnokształcącego Liceum w Łochowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu SZS Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce siatkowej chłopców.

• LO Węgrów

Mecz w grupach rozegrano systemem „każdy z każdym” następnie zwycięzcy grup walczyli o pierwsze miejsce, zespoły z drugich miejsc o trzecie. Nasz zespół w pierwszym meczu trafił na gospodarzy LO Łochów i niestety przegrał 2:0 w setach. W drugim meczu było już znacznie lepiej, wygraliśmy z drużyną ZSP Węgrów II 2:0 w setach i co dało nam możliwość gry o trzecie miejsce w turnieju. O brązowy medal walczyliśmy z zespołem LO Węgrów pokonując ich 2:0 w setach.