Powitanie Wójta Gminy Stoczek

Wójt Gminy Stoczek

Jest mi niezmiernie miło zaprosić Państwa do odwiedzenia naszych stron internetowych, na których pragniemy zaprezentować wszechstronnie gminę Stoczek oraz ważniejsze epizody z jej historii. Mam nadzieję także, że wirtualna wędrówka po serwisie internetowym zachęci Państwa do rzeczywistego odwiedzenia naszej gminy.

Rządowe Centrum Legislacji

Wersje elektroniczne:

Pliki "cookies" na stronie www.stoczek.net.pl

Strona www.stoczek.net.pl korzysta z plików "cookies". Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza ich akceptację.

Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce klikając w ten link

A A A

XI Mistrzostwa Gminy w Indywidualnych Biegach Przełajowych

2 września 2017 r. na terenie Zespołu Oświatowego w Stoczku odbyły się XI Mistrzostwa Gminy w Indywidualnych Biegach Przełajowych dla szkół podstawowych, w tym klas gimnazjalnych oraz szkół ponadgimnazjalnych. W zawodach wzięli udział uczniowie szkół podstawowych w Stoczku, Grygrowie, Mrozowej Woli oraz Toporze. Ponadto uczestniczyli w nich uczniowie Niepublicznego Liceum Ogólnokształcącego w Stoczku. W poszczególnych klasach szkół podstawowych zawody rozgrywano w kategorii dziewcząt i chłopców, zaś w szkołach ponadgimnazjalnych dziewczęta i chłopcy startowali w kategorii klas I-III.

 

Po zaciętej walce czołowe miejsca w klasyfikacji w poszczególnych kategoriach wiekowych zajęli niżej wymienieni uczniowie:

w kategorii dziewcząt klas I:

Amelia Zyśk ze Szkoły Podstawowej w Mrozowej Woli

Maja Kozanka ze Szkoły Podstawowej w Stoczku

Elżbieta Trębińska ze Szkoły Podstawowej w Stoczku

w kategorii chłopców klas I:

Maciej Nowak ze Szkoły Podstawowej w Stoczku

Przemysław Choromański ze Szkoły Podstawowej w Stoczku

Kuba Mielcarz ze Szkoły Podstawowej w Stoczku

w kategorii dziewcząt klas II:

Alicja Figat ze Szkoły Podstawowej w Mrozowej Woli

Olga Trzcińska ze Szkoły Podstawowej w Mrozowej Woli

Aleksandra Łukasiak ze Szkoły Podstawowej w Stoczku

w kategorii chłopców klas II:

Dawid Figler ze Szkoły Podstawowej w Stoczku

Krzysztof Rychlik ze Szkoły Podstawowej w Mrozowej Woli

Piotr Wieszczyk ze Szkoły Podstawowej w Stoczku

w kategorii dziewcząt klas III:

Weronika Dudek ze Szkoły Podstawowej w Stoczku

Maja Gierłowska ze Szkoły Podstawowej w Stoczku

Monika Klimek ze Szkoły Podstawowej w Stoczku

w kategorii chłopców klas III:

Dawid Kalata ze Szkoły Podstawowej w Stoczku

Patryk Nieborek ze Szkoły Podstawowej w Stoczku

Bartosz Nowak ze Szkoły Podstawowej w Stoczku

w kategorii dziewcząt klas IV:

Aleksandra Grenda ze Szkoły Podstawowej w Grygrowie

Paulina Rostek ze Szkoły Podstawowej w Grygrowie

Klaudia Duszyńska ze Szkoły Podstawowej w Toporze

w kategorii chłopców klas IV:

Adrian Niegowski ze Szkoły Podstawowej w Stoczku

Radosław Czarnak ze Szkoły Podstawowej w Stoczku

Patryk Małetka ze Szkoły Podstawowej w Stoczku

w kategorii dziewcząt klas V:

Julia Gołos ze Szkoły Podstawowej w Stoczku

Wiktoria Nozderka ze Szkoły Podstawowej w Stoczku

Ewelina Piwko ze Szkoły Podstawowej w Grygrowie

w kategorii chłopców klas V:

Adrian Zyśk ze Szkoły Podstawowej w Stoczku

Radosław Zyśk ze Szkoły Podstawowej w Stoczku

Jakub Tyszka ze Szkoły Podstawowej w Stoczku

w kategorii dziewcząt klas VI:

Amelia Duszyńska ze Szkoły Podstawowej w Toporze

Zuzanna Borkowska ze Szkoły Podstawowej w Stoczku

Julia Tyszka ze Szkoły Podstawowej w Stoczku

w kategorii chłopców klas VI:

Patryk Ślusarz ze Szkoły Podstawowej w Stoczku

Mateusz Osytek ze Szkoły Podstawowej w Stoczku

Kamil Pasik ze Szkoły Podstawowej w Stoczku

w kategorii dziewcząt klas VII:

Katarzyna Powierża ze Szkoły Podstawowej w Stoczku

Weronika Bartosiewicz ze Szkoły Podstawowej w Stoczku

Aleksandra Matusik ze Szkoły Podstawowej w Stoczku

w kategorii chłopców klas VII:

Szymon Myszkowski ze Szkoły Podstawowej w Stoczku

Adrian Zieliński ze Szkoły Podstawowej w Stoczku

Dawid Sześciórka ze Szkoły Podstawowej w Stoczku

w kategorii dziewcząt klas II gimnazjum:

Paulina Bartosiewicz ze Szkoły Podstawowej w Stoczku

Magdalena Kocon ze Szkoły Podstawowej w Stoczku

Klaudia Drużba ze Szkoły Podstawowej w Stoczku

w kategorii chłopców klas II gimnazjum:

Hubert Sobieski ze Szkoły Podstawowej w Stoczku

Rafał Piwko ze Szkoły Podstawowej w Stoczku

Bartłomiej Skórka ze Szkoły Podstawowej w Stoczku

w kategorii dziewcząt klas III gimnazjum:

Paulina Biernat ze Szkoły Podstawowej w Stoczku

Patrycja Matusik ze Szkoły Podstawowej w Stoczku

Natalia Powierża ze Szkoły Podstawowej w Stoczku

w kategorii chłopców klas III gimnazjum:

Adam Kałuski ze Szkoły Podstawowej w Stoczku

Piotr Wycech ze Szkoły Podstawowej w Stoczku

Przemysław Ufnal ze Szkoły Podstawowej w Stoczku

w kategorii chłopców szkół ponadgimnazjalnych:

Piotr Bartosiewicz z Niepublicznego Liceum Ogólnokształcącego w Stoczku

Jakub Sychowski z Niepublicznego Liceum Ogólnokształcącego w Stoczku

Jakub Soliwoda z Niepublicznego Liceum Ogólnokształcącego w Stoczku

 

Zwycięzcy otrzymali dyplomy oraz słodkie nagrody, których sponsorem była firma GÓRMAX. Gratulujemy sukcesu zawodnikom oraz życzymy powodzenia podczas Mistrzostw Powiatu.

 

galeria zdjęć: www.zostoczek.szkolnastrona.pl

Autor:S.T.