Jest mi niezmiernie miło zaprosić Państwa do odwiedzenia naszych stron internetowych, na których pragniemy zaprezentować wszechstronnie gminę Stoczek oraz ważniejsze epizody z jej historii. Mam nadzieję także, że wirtualna wędrówka po serwisie internetowym zachęci Państwa do rzeczywistego odwiedzenia naszej gminy.

Rządowe Centrum Legislacji

Wersje elektroniczne:

A A A

OSP Grygrów na podium podczas Powiatowych Zawodów Sportowo – Pożarniczych Jednostek OSP

30 czerwca 2013r. w Węgrowie odbyły się Powiatowe Zawody Sportowo – Pożarnicze Jednostek OSP z terenu powiatu węgrowskiego, w których jednostka OSP Grygrów z Gminy Stoczek zajęła wysokie miejsca. W kategorii żeńskiej druhny z OSP Grygrów zdobyły srebrny medal,   w kategorii drużyn męskich strażacy z OSP Grygrów zajęli 3 miejsce.