Gmina Stoczek

„Bitwa o Remizy”

Kampania informacyjna „Bitwa o Remizy” ma na celu zwiększenie frekwencji wyborczej w Polsce. W ramach kampanii Gmina w danym powiecie z najwyższą frekwencją otrzyma dofinansowanie w wysokości 1 mln zł  na działalność OSP, remont remizy lub zakup sprzętu. 

Celami kampanii jest zwiększenie frekwencji wyborczej, podniesienie świadomości o roli OSP w społecznościach lokalnych oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego uczestnictwa w wyborach lokalnych. 

Organizatorami kampanii są: Ministerstwo Klimatu i Środowiska, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji, Komenda Główna PSP. 

Biuro Prawne KG PSP potwierdziło, że akcja „Bitwa o Remizy” nie narusza zasady zakazu agitacji wyborczej w trakcie ciszy wyborczej. 

  

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności