Gmina Stoczek

,, Świeć blaskiem z odblaskiem’’ w Gminie Stoczek

05.12.2022r.  Urząd Gminy w Stoczku przy współpracy Ochotniczej Straży Pożarnej w Stoczku oraz Fundacji Jednym Śladem weźmie udział w akcji ,,Świeć blaskiem z odblaskiem’’ organizowanej przez Straż Miejską m.st. Warszawy i Regionalną Dyrekcje Lasów Państwowych w Warszawie.

Akcja ta ma za zadanie podkreślać, jak istotne jest bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Widoczny pieszy, rowerzysta czy użytkownik hulajnogi  wyposażony w odblask nie tylko dba o swoje bezpieczeństwo, ale również o innych użytkowników drogi.

Dzięki odblaskom widoczność pieszego na drodze zwiększona jest do co najmniej 150 metrów.

Zapraszamy mieszkańców przed Urząd Gminy w Stoczku na godz 15:00 do ozdabiania świątecznego drzewka elementami odblaskowymi. Każdy uczestnik będzie mógł wziąć dla siebie i swoich najbliższych świecący element, który w znacznym stopniu zwiększy widoczność na drodze.

Nie czekając na Mikołaja sami możemy zrobić sobie prezent- wziąć z choinki kolorowy odblask, a przy tym zadbamy o bezpieczeństwo na drodze swoje i naszych bliskich.
informacja

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności