Zjazd delegatów i przedstawicieli do Zarządu Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej.
W minioną niedziele 10.05.2026r. o godz. 17:00 w OSP Topór odbył się Zjazd delegatów i przedstawicieli do Zarządu Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej.
Na zjeździe ZOG ZOSP RP oprócz delegatów obecni byli zaproszeni goście:
Bryg. Mateusz Bieniak- Komendant PSP w Węgrowie,
dh Paweł Łabaj- Prezes OP ZOSP RP w Węgrowie i prowadzący zjazd
dh Zbigniew Kłusek- Wójt Gminy Stoczek.
Na zebraniu dokonano podsumowania kadencji zarządu gminnego za lata 2021-2026.
Po przedstawieniu sprawozdań z działalności zarządu gminnego delegaci jednomyślnie przegłosowali wniosek nad udzieleniem absolutorium dla ustępującego Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Stoczku.
Kolejny punkt zebrania stanowiły wybory do nowego zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Stoczku.
Nowy Zarząd Oddziału Gminnego ZOSP RP przedstawia się następująco:
Prezes- dh Adam Stelmach
Wiceprezes- dh Zbigniew Kłusek
Wiceprezes – dh Piotr- Wszołczyk- Lipka
Wiceprezes –dh Andrzej Borkowski
Wiceprezes- dh Jakub Giziński
Komendant Gminny- dh Tomasz Urbankowski
Zastępca Komendant Gminnego – dh Tomasz Kukwa
Skarbnik- dh Piotr Kulbicki
Sekretarz- Martyna Kowalczyk
Członkowie prezydium- dh Michał Dąbrowski, dh Marian Ojdana
Członkowie Zarządu – dh Dawid Zawadzki, dh Mateusz Skórka, dh Zenona Kowalczyk, dh Marcin Borkowski, dh Maciej Piwko, dh Katarzyna Kałuska, dh Ewa Wójcik, dh Małgorzata Lipka-Chudzik, dh Arkadiusz Molski, dh Przemysław Gastoł, dh Robert Decyk,
Przedstawicielem do Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP został dh Tomasz Urbankowski.
Nowo wybranemu Zarządowi Oddziału Gminnego ZOSP RP życzymy wielu sukcesów dla dobra druhów, jednostek OSP oraz lokalnej społeczności.









