Przedszkolaki w Urzędzie Gminy
W dniu wczorajszym 09.06.2026r. w Urzędzie mieliśmy wyjątkowych gości Przedszkolaków z Przedszkola w Stoczku.
Grupa 5 i 6-latkow poznała organizację pracy w Urzędzie Gminy. Maluszki spotkały się z Wójtem, Z-cą Wójta oraz wszystkimi pracownikami, dzieci miały dużo ciekawych pytań skierowanych do Pana Wójta.
Przedszkolaki otrzymały pamiątkowe upominki.
Dziękujemy za odwiedziny :)
Miło było Was gościć ,zapraszamy częściej







