Gmina Stoczek

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego w Zespole Oświatowym w Stoczku

Witaj Szkoło!  


 W dniu dzisiejszym Wójt Gminy Stoczek Zbigniew Kłusek uczestniczył w uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego w Zespole Oświatowym w Stoczku.


 W nowym roku szkolnym wszystkim uczniom życzy sukcesów w nauce oraz rozwijaniu pasji i zainteresowań.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności